Du er her:

Assistenter og Fagarbeidere - 2017 - 2018

Grønn SFO - 1. trinn - tlf. 75 55 77 76

​Rød bygg - Midtrom og klasserom nybygg

Lisbeth Ravik
Baseleder
Omsorgsarbeider 3. trinn
lisbeth.ravik@bodo.kommune.no
Inga Lill Lauman
Assistent 1. trinn
inga.lill.laumann2@bodo.kommune.no
Helen Lauritzen
Barne- og ungdomsarbieder 1. trinn
helen.lauritzen@bodo.kommune.no
Anne-Marie Slettvold
Barne- og ungdomsarbieder 3. trinn
anne-marie.b.slettvoll@bodo.kommune.no
Marius Moen
Lærling 3. trinn
marius.moen@bodo.kommune.no
Martin Abelvik
Lærling 3. trinn
martin.aleksander.abelvik@bodo.kommune.no

Grønn SFO - 2. trinn - tlf. 75 55 77 76

​Rød bygg - baserom

Tove Hansen
Baseleder
Assistent 4. trinn
tove.merethe.hansen@bodo.kommune.no
Ørjan Kjæreng Sandnes
Assistent 2. trinn
ørjan.kjæreng.sandnes@bodo.kommune.no
Siv Falch
Assistent 2. trinn
siv.kathrin.falch@bodo.kommune.no
Alfhild Olsen
Assistent 2. trinn
alfhild.olsen@bodo.kommune.no

Blå SFO - 3.-4. trinn - tlf. 75 55 77 81

​Under etg. gammelbygg

Monica Nygård Hetzler
Baseleder
monica.nygård.hetzler@bodo.kommune.no
Silje Jacobsen
Barne- og ungdomsarbieder 4. trinn
silje.jacobsen@bodo.kommune.no
Unn-Eva Muland
Barne- og ungdomsarbieder 1. trinn
unn.eva.muland@bodo.kommune.no

Assistenter i skolen - tlf. 75 55 77 76

Elin Torsteinsen
Assistent 1. trinn
elin.torsteinsen@bodo.kommune.no
Elizabeth Evanger
Assistent 4. trinn
elisabeth.evanger@bodo.kommune.no